FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS
Інформація про заклад
Історія нашого садочка

/Files/images/101_0613.JPG

/Files/images/101_0622.JPG

Наш садочок знаходиться у неймовірно гарному куточку, в самому центрі села Попельнасте. З усіх сторін садочок оточує казкова природа. Йдучи до садочка, наші малюки минають чудовий парк. З подвір’я дитсадка відкривається прекрасний краєвид на річку.

Впродовж 13-ти останніх років на території нашого села не працював дитячий садочок. Та нарешті після такої довгої перерви в селі з’явився садок. У приміщенні, збудованому ще в 1914 році, було проведено капітальний ремонт, здійснено заміну вікон, дверей, відремонтовано стелю, встановлено газове опалення, створено для дітей найсучаснішу матеріально-технічну базу – і дитсадок «Капітошка» всім своїм блиском постав не лише перед малюками, а й перед всіма попельнастівцями.

1 липня 2011 року – визначний день в історії села Попельнасте. Це день відкриття дитячого садочка «Капітошка». Безперервний дощ не став на перешкоді такого свята. Він, здавалося, навпаки, зібрав тут у воєдино не лише діток, вихованців цього закладу, а й їх батьків, бабусь, дідусів, школярів.

Наш садочок виблискував у промінцях веселого сонечка, ніби краплинка роси. Ось, і назва в нас така - «Капітошка».

Зараз в садочку функціонує одна різновікова група. Вихованцям групи від 3 до 6 років.

Як ми 10 років святкували!

1 липня 2021 року - наш дивовижний садочок святкував свій 10-річний ювілей! Живи Капітошко! Чекаємо на 100-річний ювілей!

/Files/images/днс.jpg/Files/images/днс10.jpg /Files/images/днс4.jpg/Files/images/днс6.jpg

Колектив Попельнастівського закладу дошкільної освіти "Капітошка"

Директор ЗДО "Капітошка" - Олійник Алла Леонідівна. Народилась 28 липня 1962 року.

/Files/images/100_1455.JPG

Вихователь ЗДО "Капітошка" - Безрукава Аліна Володимирівна. Народилась 16 жовтня 1993 року. З 2012 року - вихователь дошкільного закладу. В 2016 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка здобула ступінь спеціаліста, за спеціальністю Початкова освіта. Здобула кваліфікацію: організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, вихователь дітей дошкільного віку.

/Files/images/u6Aa8jlR8qg.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 438

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.