FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

День Святого Миколая в Попельнастівському ЗДО "Капітошка"

Щороку,19 грудня православні християни, відзначають День Святого Миколая - одне з найважливіших церковних свят.

Микола Чудотворець прославився, як захисник знедолених, хворих і нужденних.

/Files/images/святиймиколай.jpg

Микола Чудотворець, Микола Угодник або Святитель Миколай - так його називають православні віруючі. Згідно здревніми писаннями, чоловік жив в III-IV століттях і прославився багатьма чудесами. Одна з легенд свідчить, що одного разу Микола Чудотворець врятував від страти безвинно засуджених людей, зупинивши ката з мечем. А також вберіг жителів міста Міри від голоду, приснившись одному з італійських купців, давши йому грошей і попросивши його приїхати до людей із зерном.

На честь Миколи Угодника було побудовано безліч храмів і монастирів, святого шанують представники християнства в багатьох країнах, а в Україні в пам'ять про Чудотворця назвали місто.

Молитви на День святого Миколая

Святому Миколаю моляться про здоров'я дітей, допомогу в дорозі та подорожі, благополуччя, допомогу сиротам та бідним, зцілення від хвороб.

О всесвятий Миколай, угодниче препорадний Господній, теплий наш заступник, і скрізь у скорботах швидкий помічник, помізи мені, грішному й похмурому, в теперішньому житті, вмоли Господа Бога, дарувати мені залишення всіх моїх гріхів, я грішить від гріхів моїм, ділом, словом, помислом і всіма моїми почуттями, нехай завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа, і твою милостиву предстальність, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь

Традиції на День Миколая Угодника

Православні знають, що один з найбільш шанованих святих протегує всім мандрівникам, морякам, а також жебракам, хворим і, звичайно, дітям. Тобто, тим, хто потребує його допомоги. Головна традиція свята - подарунки та цукерки, які святий вночі кладе під подушку малюкам.

Історія її вельми цікава: в сусідньому будинку від Миколи жив бідний вдівець, дочка якого закохалася в хлопця з багатої сім'ї. Але батьки нареченого не хотіли брати в сім'ю безприданницю. Тоді Микола під покровом ночі кинув у вікно дівчини згорток з монетами, таким чином забезпечивши їй придане і не дозволивши розлучити закоханих. З того моменту Микола відчув, що допомога - його покликання і почав підкидати в будинки нужденних іграшки, одяг або гроші.

Часто саме в День Святого Миколая в багатьох містах ставлять святкові ялинки на площах, влаштовують передноворічні гуляння, ярмарки та концерти. Благодійні організації вітають дітей-сиріт з цим світлим святом.

/Files/images/деньсвмик12.jpg

17 грудня 2021 року, Святий Миколай завітав і до дітей Попельнастівського ЗДО "Капітошка"

/Files/images/деньсвмик11.jpg

/Files/images/деньсвмик.jpg

/Files/images/деньсвмик2.jpg

/Files/images/деньсвмик3.jpg

/Files/images/деньсвмик4.jpg

/Files/images/деньсвмик5.jpg

/Files/images/деньсвмик6.jpg

/Files/images/деньсвмик7.jpg

/Files/images/деньсвмик8.jpg

/Files/images/деньсвмик9.jpg

/Files/images/деньсвмик10.jpg

Вітаємо, всіх зі святом!
Кiлькiсть переглядiв: 23

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.